Alan değişikliğinde sona gelindi

Alan değişikliği hazırlığı... Normlar güncelleniyor

Alan değişikliğinde sona gelindi

 Bakanlığın bu duyurusunda göze çarpan konu "Eğitim kurumu yöneticilerinin Norm Kadro Modülüne girecekleri alanlar bazındaki ders yükleri, şube sayıları vb. bilgilerin en geç; 26 Eylül 2014 tarihine kadar eğitim kurumunda çalışan öğretmenlere duyurmaları" zorunluluğudur. Bu sayede öğretmen normu ile ilgili normlar belirlenmeden bilgi sahibi olacak ve hatalı belirlenen normların önüne geçilmiş olacaktır.

TÜM YÖNETİCİ ve ÖĞRETMENLERE

İlgi : M.E.B. İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün 24/09/2014 tarihli ve 4176207 sayılı yazısı.

İlgi yazı gereğince; Norm kadro güncelleme döneminde MEBBİS-Norm Modülüne girişi gerçekleştirilecek okulumuza ait ders yükü aşağıya çıkarılmıştır.

Alanınızla ilgili ders yükünün incelenerek varsa hata ve eksikliklerin en geç ..../...../2014 tarihine kadar Okul Müdürlüğüne bildirilmesini rica ederim. ...../...../2014

Okul Müdürü

Yöneticinin / Öğretmenin Adı Soyadı

Bakanlık Atama Alanı

OKULUN DERS YÜKÜ /ŞUBE / ÖĞRENCİ SAYISI

İmza

Yöneticilik Toplam Ders Yükü

Öğretmenlik Normuna Esas Toplam Ders Yükü

Toplam Ders Yükü

Sınıf-Özel Eğt.-Okul öncesi Şube Sayısı

Öğrenci Sayısı(Rehber Öğ. İçin)

Bu çizelgeye yönetici ve öğretmenlerin isimleri, alanları, alanlarında okulda okutulacak ders yükünün toplamı okul müdürlüğünce tanzim edilecek olup, yönetici ve öğretmenler bu bilgileri kontrol ederek, varsa hata ve eksikliklileri dilekçe ile okul müdürlüğüne bildirecektir.

Bu çizelge tüm yönetici ve öğretmenler tarafından imzalandıktan sonra İl Milli Müdürlüğünce istendiğinde gönderilmek üzere okul müdürlüğünce arşivlenecektir.

Sayfa yetmemesi durumunda fotokopi ile çoğaltınız.

Bu çizelge aynı işlemler, her norm kadro güncellemesi öncesi tüm yönetici ve öğretmenlere imzalatılacaktır.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.